https://www.aparat.com/v/zpyn6

ساخت اهنگ پیشواز – سامانه ساخت اهنگ پیشواز – ساخت پیشواز همراه اول – ساخت پیشواز ایرانسل -برنامه ساخت اهنگ پیشواز – ساخت پیشواز دلخواه – ساخت اهنگ پیشواز خودت

 

 

 

 

مجوز اهنگ وابسته به موسسه هنری اوای شرقی لیکو با 12 سال سابقه هنری در درجه اول صداقت و در درجه دوم جذب اطمینان مشتری را سرلوحه خود قرار داده است .و سعی کرده با شفاف سازی و دادن اطلاعات تمامی مراحل کاری به مشتری در راستای. افزایش سطح علمی مارکتینگ موسیقی قدم بردارد.از این رو مجوز اهنگ طی قراردادی(قرارداد اهنگ پشواز) که با شرکت های طرف قراداد اپراتورهای کشوری همراه اول,. ایرانسل ,رایتل و تالیا منعقد کرده است خدمات اهنگ .پیشواز را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

لازم به ذکر است جهت اخذ اهنگ پیشواز اثر. شما باید حتما دارای مجوز باشد که میتوانید از>> دریاقت مجوز آلیوم و تک ترک<< این خدمات را مشاهده ودرصورت لزوم درخواست نمایید.

اهنگ پیشوازحداکثر 20 روز باتوجه به تعداد اثار درخواستی شما به طول می انجامد و پس از ان لیست آثارتان به همراه کد پیشواز اپراتورها برایتان ارسال میگردد.

 

ساخت اهنگ پیشواز برای چه آثاری؟

ساخت اهنگ  پیشواز , ساخت کد اهنگ پیشواز برای تمامی اهنگ های باکلام دارای مجوز امکان پذیر است ؛ همچنین شما هنرمند گرامی میتوانید برای اثار موسیقی بی کلام , دکلمه , مداحی نیز سفارش ساخت اهنگ پیشواز بدهید که ساخت اهنگ پیشواز اثر شما و دید مردم را نسبت به خودتان متمایز میکند.

در انتخاب آثار به موارد ذیل توجه شود:

1- مشخصات کامل سازنده  پیشواز اعم از صاحب اثر و خالق اثر جهت ساخت اهنگ پیشواز باید ذکر گردد.

2- زمان حداکثری برای پخش اهنگ پیشواز ساخته شده بین 5 ثانیه الی 1 دقیقه است , دقت داشته باشید که فایل  انتخابی شما  جهت پخش اهنگ پیشوازحتما همین مقدار باشد.

3- هنگام مشخص کردن قسمت مناسب جهت پخش اهنگ پیشواز دقت داشته باشید که قبل از جواب دادن افراد 10 تا 20 ثانیه اول را گوش میدهند و باید دقت داشته باشید که قسمت اصلی و به یادماندنی اثر خود را برای ساخت اهنگ پیشواز دلخواه خودتان انتخاب کنید.

4- مقدار صدای خروجی اهنگ شما برای پیشواز نباید زیاد باشد , درصورت زیاد بودن صدای اهنگ پیشواز شما در سامانه، به دلیل تنظیم نبودن صدای اثر اختلالات صوتی ( سوت کشیدن) به وجود میاید یعنی اگر برای پخش یک اهنگ از تمام توان صوتی یک ترک استفاده شود و بیش از حد صدا بلند باشد نه تنها کیفیت اهنگ پیشواز خراب میشود بلکه ممکن است صدای اهنگ پیشواز دلخواه شما ازار دهنده باشد که این مثال برعکس در مورد کم بودن بیش از حد صدای اهنگ پیشواز شما همین مصداق را دارد و باید حد وسط ولوم استاندارد اثر برای ساخت کد پیشواز شما رعایت شود

5- در اثر مدنظرتان باید اکولایزر ( صداهای بم و زیر ) نرمال باشد و صداهای بم و بیس اثرتان تقویت یا ضعیف نشده باشد چون باعث از بین رفتن کیفیت پیشواز شما در گوشی تلفن همراه می شود

6- حواستان باشد نقطعه ای که در نظر دارید اهنگ پیشوازتان مورد علاقه تان که میخواهید بسازید قطع شود در قسمت مناسبی قطع شود ( مثلا در جای حساس و یا در اوج اهنگ و قسمت های پرهیجان قطع نشود)

7- نکات لازم جهت اپلود اهنگ پیشواز که میخواهید سفارش بدهید :

از فرمت mp3 يا wave به  حالت  8 kHz mono استفاده شود که  MP3 به دليل حجم کمتر و سرعت لود در وب پيشنهاد مي شود.

سنجش وکیفیت محتوای اهنگ پیشواز درخواستی شما :

معيارهاي كلي تجربه شده براي محصولات موسيقي:

1- اثار و موسیقیایی که در شعرشون دکلمه دارند باید جذابیت خاص و عالی داشته باشند.

2- مسیولیت حقوقی اثاری که تبدیل به اوای انتظار میشوند با عرضه کننده است .

3- پیشواز های که در سامانه ساخت اهنگ پیشواز ثبت میشوند نباید نا امید کننده  باشد.

4- درنام های اهنگ پیشواز مدنظرتان توجه بشه  كه با اسم های مشابه دیگر اثار اشتباه نشوند.

استفاده از مداحی‌ها و موسیقی هاي محلي:

1- مشخصات پیشواز مداح (نام صاحب‌ اثر  ثبت شده و مناسبتش اعلام گردد)

2- پیشواز موسيقي سنتي و قدیمی بودن انها دلیلی بر این نمیشود که لازم نباشد مجوزش را اخذ کنید.

3- جهت پیشواز دعاها باید توجه کنین ابتدا و انتهای ان مشخص باشد تا قابل پیشواز شدن باشند.

4- اپراتور همراه اول کد آوای انتظار برای مداحی و پیشواز موسیقی محلی فعال نمی کند.

مرجع تایید صدا و سيما، ارشاد، حوزه هنري سازمان تبليغات

1- تفكيك پاپ، محلي ، كلاسيك و … و مجوز می بایست ارائه شود.

2 – اسم پیشواز دلخواه شما باید با موضوع اثر همخوانی داشته باشد مثلا اهنگ پیشوازی که اسمش گریه کن باشد و موضوع ان عروسی وشادی باشد!!!.

3 – براي ساخت پیشواز دلخواه شما از موسيقي‌هايي به زبان غير فارسي مجوز ارشاد ضروري است.

4 – ثبت اهنگ پیشواز برای موسيقي محلي و موسيقي اقوام فرق مي‌كنند چون يك موسيقي را مي‌شود سنتي و يا پاپ اجرا كرد و موسيقي محلي بر آلات موسيقي اصيل تاكيد دارد.

 

 

مهمترین نکته درمورد ما که وبسایتمان  را از دیگران متمایز میسازد درامد زایی شما از طریق ان است :
تمامی هنرمندان باید در نظر داشته باشند در صورتی که اثری هیت. شود ( در مدتی کوتاه کاربران زیادی ان کد پیشواز را فعال کنند) 30% از مبلغی که برای فعالسازی ان پیشواز در نظر گرفته شده را به صاحب اثر از طریق وبسایت .پرداخت مینماییم و الباقی یعنی 70% مبلغ متعلق به شرکت فعال کننده خدمات می باشد.

و بدانید:

لازم است بدانید این درصد کاملا قانونی است و تمامی شرکت های تهیه کننده. آوای پیشواز اپراتورها به این طریق درصد میدهند که گرفتن درصد خواننده طی تفاهم ای در ابتدای فعالیت بصورت کاملا قانونی بین موسسه ما .و آن شرکت منعقد میگرددردیده است . در نظر داشته باشید که هیچ یک ازوبسایت های اخذ مجوز آلبوم و ارایه دهندگان اهنگ پیشوازاین موضوع را با هنرمندان .در میان نمیگذارند تا انان از حقوق و مزد خود نسبت به درامد زایی از طریق اهنگ پیشواز بی اطلاع بمانند.

نکته مهم: اگر مجوزتان را موسسه دیگری براینان اخذ کرده است باید بدانید که برای ثبت آهنگ پیشواز از طریق ماا یا جایی غیر از ثبت کننده مجوزتان ,آن وبسایت (که توسطش اهنگ شما مجوز گرفته است).باید به شما نامه واگذاری بدهد و حقوقتان را به خودتان طی نامه ای از موسسه واگذار کند و اینجاست که تازه متوجه میشوید که اگر از مرجعی مجوز میگیرید. که از هر طریقی ارزان تر و یا جهت کاسبی رابط بین شما و موسسه هستند). که دیگر نامه واگذاری در کار نخواهد بود ونمیتوانید هیچ حقوقی از اثر خود داشته باشید و مهم است بدانید که موسسه گیرنده مجوزتان باید امین شما وحافظ حقوقتان باشد.

 

برای رفع سوالات خود حتما ویدیو تهیه شده توسط ما را ببینید

 

https://mojavezeahang.ir/wp-content/uploads/2016/06/c111dc20d4dc1b23243c1d1b1e69e84b28407674-480p.mp4?_=1

 

 

 

 

 

:جهت اطلاع از تمامی خدمات وبسایت مجوز اهنگ لطفا به صفحه اصلی وبسایت مراجعه نمایید:

 

 

 

 انتقال سریع به سایر خدمات ما :

صفحه اصلی

نمونه کارهای مجوز و پیشواز

ثبت آهنگ پیشواز / ساخت کد اهنگ پیشواز

پخش داخلی اثر و فروش بین المللی

دریافت مجوز تک اهنگ|طریقه دریافت مجوز تک اهنگ

دریافت مجوز موزیک ویدیو

دریافت مجوز کتاب گویا