ثبت اهنگ پیشواز باهمکاری وبسایت مجوز اهنگ باما همراه باشید:

مجوز اهنگ وابسته به موسسه هنری اوای شرقی لیکو با 12 سال سابقه هنری در درجه اول صداقت و در درجه دوم جذب اطمینان مشتری را سرلوحه خود قرار داده است .و سعی کرده با شفاف سازی و دادن اطلاعات تمامی مراحل کاری به مشتری در راستای. افزایش سطح علمی مارکتینگ موسیقی قدم بردارد.از این رو مجوز اهنگ طی قراردادی(قرارداد اهنگ پشواز) که با شرکت های طرف قراداد اپراتورهای کشوری همراه اول,. ایرانسل ,رایتل و تالیا منعقد کرده است خدمات اهنگ .پیشواز را در اختیار شما عزیزان قرار میدهد.

لازم به ذکر است جهت اخذ اهنگ پیشواز اثر. شما باید حتما دارای مجوز باشد که میتوانید از>> دریاقت مجوز آلیوم و تک ترک<< این خدمات را مشاهده ودرصورت لزوم درخواست نمایید.

اهنگ پیشوازحداکثر 20 روز باتوجه به تعداد اثار درخواستی شما به طول می انجامد و پس از ان لیست آثارتان به همراه کد پیشواز اپراتورها برایتان ارسال میگردد.

مهمترین نکته درمورد ما که وبسایتمان  را از دیگران متمایز میسازد درامد زایی شما از طریق ان است :
تمامی هنرمندان باید در نظر داشته باشند در صورتی که اثری هیت. شود ( در مدتی کوتاه کاربران زیادی ان کد پیشواز را فعال کنند) 30% از مبلغی که برای فعالسازی ان پیشواز در نظر گرفته شده را به صاحب اثر از طریق وبسایت .پرداخت مینماییم و الباقی یعنی 70% مبلغ متعلق به شرکت فعال کننده خدمات می باشد.

و بدانید:

لازم است بدانید این درصد کاملا قانونی است و تمامی شرکت های تهیه کننده. آوای پیشواز اپراتورها به این طریق درصد میدهند که گرفتن درصد خواننده طی تفاهم ای در ابتدای فعالیت بصورت کاملا قانونی بین موسسه ما .و آن شرکت منعقد میگرددردیده است . در نظر داشته باشید که هیچ یک ازوبسایت های اخذ مجوز آلبوم و ارایه دهندگان اهنگ پیشوازاین موضوع را با هنرمندان .در میان نمیگذارند تا انان از حقوق و مزد خود نسبت به درامد زایی از طریق اهنگ پیشواز بی اطلاع بمانند.

نکته مهم: اگر مجوزتان را موسسه دیگری براینان اخذ کرده است باید بدانید که برای ثبت آهنگ پیشواز از طریق ماا یا جایی غیر از ثبت کننده مجوزتان ,آن وبسایت (که توسطش اهنگ شما مجوز گرفته است).باید به شما نامه واگذاری بدهد و حقوقتان را به خودتان طی نامه ای از موسسه واگذار کند و اینجاست که تازه متوجه میشوید که اگر از مرجعی مجوز میگیرید. که از هر طریقی ارزان تر و یا جهت کاسبی رابط بین شما و موسسه هستند). که دیگر نامه واگذاری در کار نخواهد بود ونمیتوانید هیچ حقوقی از اثر خود داشته باشید و مهم است بدانید که موسسه گیرنده مجوزتان باید امین شما وحافظ حقوقتان باشد.

انتقال سریع به سایر موضوعات ما :

صفحه اصلی

پخش داخلی اثر و فروش بین المللی

دریافت مجوز تک اهنگ|طریقه دریافت مجوز تک اهنگ

دریافت مجوز موزیک ویدیو

دریافت مجوز کتاب گویا

فروش فیزیکی و دیجیتالی البوم و تک ترک

"<yoastmark