دو هفته ای مجوز تک آهنگ می دهیم

مدیرکل دفتر موسیقی در گفتگو با جام جم آنلاین:
دو هفته ای مجوز تک آهنگ می دهیم
فرزاد طالبی روابط عمومی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد می گوید برای تک آهنگ ها نهایتا دو هفته ای مجوز صادر می شود. این در حالی است که دیروز دفتر موسیقی با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد انتشار تک آهنگ بدون مجوز در فضای مجازی ممنوع است.
تصویر دو هفته ای مجوز تک آهنگ می دهیم
به گزارش جام جم آنلاین دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای انتشار هر گونه قطعات موسیقی در فضای مجازی را منوط به دریافت مجوزهای لازم تابع مقررات نشر در فضای حقیقی عنوان کرد. هر چند این اطلاعیه تازه ای نیست و برای چندمین بار است منتشر می شود اما به گفته روابط عمومی دفتر موسیقی علت انتشار «تاکید دوباره» است.
بنا به اعلام سایت رسمی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، تمامی قطعات موسیقی که قرار است در فضای مجازی منتشر شود می‌بایست مجوزهای قانونی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی را دریافت کند.
متن اطلاعیه دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بدین شرح است: «با عنایت به انتشار غیر قانونی قطعات موسیقایی در فضای مجازی، بدین وسیله به آگاهی عموم فعالان حوزه موسیقی کشور (آهنگسازان، خوانندگان و…) می‌رساند انتشار هرگونه اثر موسیقایی: تک‌آهنگ (تک تراک) و قطعات باکلام و بی‌کلام در فضای مجازی، تابع «مقررات نشر در فضای حقیقی» بوده و نیازمند طی مراحل لازم و اخذ مجوز مربوطه می‌باشد. بدیهی است دفتر موسیقی، همچون گذشته آمادگی دارد تا در اسرع وقت نسبت به بررسی این دسته از آثار و صدور مجوز لازم برای نشر قانونی آنها، همکاری و اقدام لازم را معمول نماید.»
فرزاد طالبی مدیرکل دفتر موسیقی ارشاد در رابطه با این اطلاعیه به جام جم آنلاین می گوید « همه خواننده های مجاز هم برای انتشار تک آهنگ در فضای مجازی نیاز به اخذ مجوز دارند چرا که پروسه دریافت مجوز برای آلبوم و تک آهنگ فرقی نمی کند.»
طالبی معتقد است که دفتر موسیقی باید خودش را تجهیز کند تا روند اعطای مجوز زمان کمتری را طی کند گفت: روند اعطای مجوز به تک آهنگ ها در بیشترین زمان، ممکن است حدود دو هفته طول بکشد.

 

 

از خدمات مجوزاهنگ :

دریافت انلاین مجوز اهنگ ؛ مجوز شعر وترانه|دریافت انلاین مجوز البوم

ثبت انلاین اهنگ پیشواز

انتقال سریع به سایر موضوعات ما :

صفحه اصلی

ثبت آهنگ پیشواز / ساخت کد اهنگ پیشواز

پخش داخلی اثر و فروش بین المللی

دریافت مجوز تک اهنگ|طریقه دریافت مجوز تک اهنگ

دریافت مجوز موزیک ویدیو

دریافت مجوز کتاب گویا

فروش فیزیکی و دیجیتالی البوم و تک ترک

افکار خود را به اشتراک گذارید

جای گذاشتن کد تبلیغ از
قابچین