درامدزایی خواننده از طریق ثبت آهنگ پیشواز!!!

 

 

 

 

 

درامدزایی خواننده از طریق ثبت آهنگ پیشواز!!!

تمامی هنرمندان باید در نظر داشته باشند پس از ثبت اهنگ پیشواز خود در اپراتورهای کشور در صورتی که اثری هیت. شود ( در مدتی کوتاه کاربران زیادی ان کد پیشواز را فعال کنند)

قسمتی از مبلغ کسر شده بابت فعالسازی اهنگ پیشواز ان خواننده به خود خواننده تعلق میگیرد !! بمحض اینکه این مبالغ به اندازه ای برسد که قابل پرداخت شود حداقل 100هزارتومان به خواننده پرداخت می شود.

چگونه پرداخت میشود؟؟

توجه داشته باشید که موسسه ای که برایتان مجوزتان را ثبت کرده است حقوقتان متعلق به ان شرکت است و اگر بخواهید از طریق شرکت دیگری اقدام به اخذ اهنگ پیشواز کنید لازم است از شرکت قبلی نامه واگذاری حق و حقوقتان به موسسه جدید را دریافت کنید .

بعد از این نامه واگذاری شرکت فعال کننده پیشواز شما طی قرار دادی که با شرکت تامین کننده پیشواز ها می بندد وظیفه تسویه حساب با شرکت را به عهده دارد .

طی یک قانون تمامی درامد هایی که از اهنگ پیشواز برای خواننده در نظر گرفته میشود از ان مبلغ 70% حق الزحمه شرکت تامین کننده پیشواز است و مابقی یعنی 30% سهم موسسه درخواست کننده اهنگ پیشواز (نماینده قانونی و حقوقی شما) می باشد که طی توافقی که با موسسه داشته اید هزینه در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

 

نکته مهم: پس اگر مجوزتان را موسسه دیگری براینان اخذ کرده است باید بدانید که برای ثبت آهنگ پیشواز از طریق ما یا جایی غیر از ثبت کننده مجوزتان ,آن وبسایت (که توسطش اهنگ شما مجوز گرفته است).باید به شما نامه واگذاری بدهد و حقوقتان را به خودتان طی نامه ای از موسسه واگذار کند و اینجاست که تازه متوجه میشوید که اگر از مرجعی مجوز میگیرید.

که از هر طریقی ارزان تر و یا جهت کاسبی رابط بین شما و موسسه هستند). که دیگر نامه واگذاری در کار نخواهد بود ونمیتوانید هیچ حقوقی از اثر خود داشته باشید و مهم است بدانید که موسسه گیرنده مجوزتان باید امین شما وحافظ حقوقتان باشد.

اینستاگرام ما

از خدمات مجوزاهنگ :

دریافت انلاین مجوز اهنگ ؛شعر و ترانه|دریافت انلاین مجوز البوم

ثبت انلاین اهنگ پیشواز

 

انتقال سریع به سایر موضوعات ما :

صفحه اصلی

ثبت آهنگ پیشواز / ساخت کد اهنگ پیشواز

پخش داخلی اثر و فروش بین المللی

دریافت مجوز تک اهنگ|طریقه دریافت مجوز تک اهنگ

دریافت مجوز موزیک ویدیو

دریافت مجوز کتاب گویا

فروش فیزیکی و دیجیتالی البوم و تک ترک

مجوزاهنگ؛مجوز اهنگ؛هزینه مجوز اهنگ پاپ؛مجوز اهنگ؛مجوزالبوم؛صدور مجوز البوم؛مجوز تک ترک؛اخذ مجوز ارشاد؛مجوز اهنگ پاپ از ارشاد؛ شرایط مجوز البوم ؛شرایط مجوز تک ترک

Share your thoughts